Nie czekasz na produkt. Zapewniamy ekspresową wysyłkę i realizację.

Pytania Klientów

Pytania i Odpowiedzi

Pierwsze kroki w BeeMarket.pl Aby dokonać zakupów przejdź do zakładki Sklep znajdującej się w górnym zielonym pasku – menu. Wybierz, który produkt Ciebie interesuje, przejdź do niego. Następnie wybierz opcje szczegółowe, ilość i kliknij kup teraz. W następnych krokach zarejestruj się lub zaloguj i przejdź do płatności. Oferujemy wiele możliwości dokonania płatności, a szczegóły na ich temat znajdziesz w zakładce  Wysyłka i Formy Płatności. Po dokonaniu płatności otrzymasz powiadomienie e-mail, a także w zakładce Moje Konto > Zamówienia znajduje się informacja o zakupionych przez Ciebie produktach w naszym sklepie. W tej zakładce również znajduje się więcej informacji, które możesz w dowolnym momencie po zalogowaniu edytować i zmieniać takie jak np. adres dostawy, dane do faktury itd. Najczęściej zadawane pytania znajdują się w naszych Pytaniach i Odpowiedziach. Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania, skontaktuj się z nami, wypełniając ten formularz lub dzwoniąc do naszego zespołu obsługi klienta pod numerami poniżej. Obsługa Klienta Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Phone +48 509 433 394 Email: sklep@beemarket.pl

Masz więcej pytań? Napisz do nas

GÓRA

Login

Create an account

Twoje dane osobowe będą wykorzystywane w celu usprawnienia korzystania z tej witryny, zarządzania dostępem do konta i do innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

KOSZYK 0

RECENTLY VIEWED 0

beemarket-promocje-2022

Letnia wyprzedaż!