Nie czekasz na produkt! Zapewniamy ekspresową wysyłkę i realizację. Odrzuć

O nas

100% NATURALNE

Bee
Market.pl

Nasze produkty są tworzone w Polsce i są 100% polskim produktem handmade tworzonym ręcznie przy użyciu naturalnych produktów.

Postawiliśmy sobie za cel oferowanie naturalnych produktów handmade, które będą wykonane absolutnie z naturalnych składników oraz bez oferowanych dodatków obecnych na rynku takich jak uczulające olejki aromatyczne, plastikowe ochraniacze itp.

Jakość przede wszystkim

Pomysł na produkty, które oferuje nasz sklep powstał już wiele lat temu podczas pracy na rodzinnej pasiece, gdzie powstawały niezbędne produkty do stworzenia najlepszej jakości świec i konch do zabiegu świecowania uszu. Dzięki rodzinnej recepturze, pasji oraz pomysłowi narodziła się idea stworzenia tego miejsca – sklepu internetowego oferującej wysokiej jakości świece i konchy tworzone z najlepszego wosku oraz materiału.

Jak możemy pomóc?

Nasz zespół to ludzie, którzy kochają naturalne dobro. Połączyło nas zrozumienia materiałów, procesu i zamiłowania do natury. Niezależnie od tego, czy przeglądasz naszą stronę, czy odwiedzasz nasz sklep, zawsze chętnie dzielimy się naszą głęboką wiedzą i zrozumieniem naszych twórców i ich rzemiosła.

Najczęściej zadawane pytania znajdują się w sekcji Pytania i Odpowiedzi. Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania, skontaktuj się z nami, wypełniając ten formularz lub dzwoniąc do naszego zespołu obsługi klienta.

ADRES SKLEPU

Ul. Dworcowa 6, 67-320 Małomice, Polska

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Sobota, 10:00 do 18:00

(+48) 50 94 33 394

[email protected]

GÓRA
Koszyk 0