Nie czekasz na produkt. Zapewniamy ekspresową wysyłkę i realizację.

O nas

100% NATURALNE

Bee
Market.pl

Nasze produkty są tworzone w Polsce 🇵🇱
i są 100% polskim produktem handmade tworzonym ręcznie przy użyciu naturalnych produktów.

Postawiliśmy sobie za cel oferowanie naturalnych produktów handmade, które będą wykonane absolutnie z naturalnych składników oraz bez oferowanych dodatków obecnych na rynku takich jak uczulające olejki aromatyczne, plastikowe ochraniacze itp.

O nas 1

Jakość przede wszystkim

Pomysł na produkty, które oferuje nasz sklep powstał już wiele lat temu podczas pracy na rodzinnej pasiece, gdzie powstawały niezbędne produkty do stworzenia najlepszej jakości świec i konch do zabiegu świecowania uszu. Dzięki rodzinnej recepturze, pasji oraz pomysłowi narodziła się idea stworzenia tego miejsca – sklepu internetowego oferującej wysokiej jakości świece i konchy tworzone z najlepszego wosku oraz materiału.

Jak możemy pomóc?

Nasz zespół to ludzie, którzy kochają naturalne dobro. Połączyło nas zrozumienia materiałów, procesu i zamiłowania do natury. Niezależnie od tego, czy przeglądasz naszą stronę, czy odwiedzasz nasz sklep, zawsze chętnie dzielimy się naszą głęboką wiedzą i zrozumieniem naszych twórców i ich rzemiosła.

Najczęściej zadawane pytania znajdują się w sekcji Pytania i Odpowiedzi. Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania, skontaktuj się z nami, wypełniając ten formularz lub dzwoniąc do naszego zespołu obsługi klienta.

ADRES SKLEPU

Ul. Dworcowa 6, 67-320 Małomice, Polska

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Sobota, 10:00 do 18:00

(+48) 50 94 33 394

[email protected]

Wyślij nam wiadomość

Logowanie
Create an account

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe będą wykorzystywane w celu usprawnienia korzystania z tej witryny, zarządzania dostępem do konta i do innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

Password Recovery

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.

GÓRA

KOSZYK 0

RECENTLY VIEWED 0