Nie czekasz na produkt. Zapewniamy ekspresową wysyłkę i realizację.
Aktualności
Posted in

Zmiany! NaturalMarket.eu od dziś to BeeMarket.pl!

Zmiany! NaturalMarket.eu od dziś to BeeMarket.pl! 1
Posted in

Szanowni Klienci,

Podjęliśmy decyzję, aby zmienić NaturalMarket.eu w sklep internetowy wyspecjalizowany w produktach pszczelich. Specjalizujemy się przede wszystkim w wyrobach – świecach oraz konchach przeznaczonych do zabiegu świecowania uszu lub konchowania uszu i w związku z tym pragniemy się bardziej kojarzyć z pszczołami oraz ich otoczeniem.

Pragniemy w najbliższym czasie wprowadzić do naszego sklepu świece z wosku nie tylko do zabiegu, ale i również dekoracji domu czy podczas uroczystości, a w planach mamy również naturalne miody. Te plany sprawiły, że podjęliśmy decyzję, by dopasować naszą markę oraz kojarzyć się bardziej z bliskimi nam pszczołami, których życie jest dla nas wszystkich tak ważne.

Tak powstał BeeMarket.pl – nowy sklep internetowy, którego celem jest specjalizacja właśnie w produktach pszczelich oraz większa misja promocji produktów pszczelich i samych pszczół.

Naszych stałych klientów zapewniamy, że nie zmienia się nic oprócz linku naturalmarket.eu na beemarket.pl oraz nadal pozostają Państwa konta wraz z historią zamówień.

Zapraszamy do zakupów i życzymy wszystkiego dobrego!

Zespół BeeMarket.pl

Join the conversation

GÓRA

Login

Create an account

Twoje dane osobowe będą wykorzystywane w celu usprawnienia korzystania z tej witryny, zarządzania dostępem do konta i do innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

Zaloguj się przez Społeczności

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

KOSZYK 0